My Profiles

Adm ayda afshar Ing

ayda

Contact Details

ayda

Bio

روستای باغو مشهد

با وجود جاذبه های گردشگری متنوع و متعدد و همچنین تفریحات آبی و مراکز تفریحی مدرنی که مشهد  دارد، این روزها کمتر کسی در سفر خود به این جزیره، فکر رفتن به روستا را می کند! معمولا در تورهای مربوطه به مشهد  هم برنامه گشت و گذار در روستاهای این جزیره وجود ندارد، اما خوشبختانه شما می توانید در تور مشهد  سفرباتو تجربه بازدید از زیباترین روستای مشهد  یعنی روستای باغو را داشته باشید.

شاید نام این روستا در تور مشهد لحظه آخری کمی برای تان عجیب باشد که در خصوص وجه تسمیه آن باید بگوییم که "باغو" در واقع نام پیرزنی از ساکنین همین روستا بوده است که همه آن را با نام ننه باغو  می شناختند. مشهد  مهم ترین قطب گردشگری در کشور به شمار می رود به همین دلیل در تمامی ماه های سال شلوغ است! اما اگر به دنبال جایی پر از آرامش می گردید، پیشنهاد می کنیم که روستای باغو را فراموش نکنید. یک روستای تاریخی و قدیمی که هنوز هم بافت قدیمی خود را حفظ کرده و آثاری از پرتغالی ها نیز در آن یافت می شود.

 

نمایشگاه خزندگان مشهد

به توضیح سایت سفر باتو ، همانطور که می دانید مشهد  دارای شرایط اقلیمی متفاوتی می باشد و همین سبب شده تا انواع خزندگان مختلف دریایی در آن وجود داشته باشند، به همین خاطر مجموعه ای با نام نمایشگاه خزندگان در این جزیره وجود دارد که شما می توانید در آنجا انواع آبزیان مختلف و خزندگان و حتی گونه های حیوانی مانند میمون و آهو را از نزدیک ببینید. در این مجموعه بیش از 100 گونه خزنده و جانورانی از گروه مارسانان وجود دارد که هر یک دارای نژادی مختلف و کمیاب می باشند.

شما می توانید در نمایشگاه خزندگان انواع سوسمارها، مارمولک ها و عقرب ها را از نزدیک تماشا کنید، موجوداتی که شاید برخی از آن ها کمی هم عجیب به نظر برسند! پیشنهاد می کنیم که اگر به این مجموعه می روید، فرزندان تان را همراه خود ببرید، معمولا چنین اماکنی مورد علاقه کودکان هستند و با دیدن این جانوران قطعا هیجان زده خواهند شد. از بابت امنیت، هم خیال تان کاملا راحت باشد، چراکه تمامی جانوران در محفظه هایی محکم و امن نگهداری می شوند. به طور کلی بازدید از نمایشگاه خزندگان هم فال است و هم تماشا و علاوه بر گشت و گذار می توانید اطلاعاتی در مورد نحوه زندگی و نژاد هر جانور به دست آورید. معمولا بازدید از چنین اماکنی در تورها وجود دارد و شما می توانید با اطلاع از قیمت تور مشهد  به این تورهای گردشگری بپیوندید.